Leerkrachten

HOOFDLEERKRACHTEN

 

Agten Annelies

 

 

Oude Veerlebaan 32

2430 Laakdal

Gsm: 0494/39.98.52

Annelies_agten@hotmail.com

 

 

Hoofdleerkracht trampo A-B

 

 

Amara Stefanie

 

 

 

Oude Baan 63

3271 Okselaar –Zichem

Gsm : 0479/21.78.39

Tel : 013/29.32.44

amarastefanie@hotmail.com

 

 

 

Hoofdleerkracht wedstrijdploeg toestelturnen

 

 

Averhals Linde

 

 

Mechelsestraat 48

2260 Oevel

Gsm : 0472/86.67.62

Linde.averhals@hotmail.com

 

 

Hoofdleerkracht RS demo

 

 

Briers Kristof

 

 

Laarberg 6

2230 Herselt

Gsm : 0498/59.14.39

Kristof.briers@gmail.com

 

 

Hoofd/hulpleerkracht tumbl A-B

 

 

Cauwenberghs Sanne

 

 

Voorteinde 49

2260 Westerlo

Gsm : 0494/85.20.40

cauwenberghssanne@hotmail.com

 

 

Hoofdlesgeefster RS demo/recrea en beginners wo/ tieners en volw.

 

Coolkens Erine

 

 

Veerlepad 44A

2230 Herselt

Gsm 0474/ 39.77.79

Erine-c@hotmail.com

 

 

Hoofdleerkracht

Wedstr Rs -15

 

De Leender Kristine

 

 

 

Lijsterbesstraat 6

2260 Westerlo

GSM: 0496/75.84.19

Tel: 014/54.20.55

de.leender.k@telenet.be

 

 

 

Hoofdleerkracht tumbling A-B

 

 

 

Glasséé Natasja

 

 

Boekel 1B

2250 Olen

Gsm: 0474/41.33.77

Natasja.glassee@telenet.be

 

 

Hoofdleerkracht RS

Wedstrijd -15 / skiptalentjes/ tieners en volwassenen

Marien Inne

 

 

Rozenstraat 21

2260 Oevel

Gsm: 0484/96.90.33

Inne14@hotmail.com

 

 

Hoofdleerkracht acro en gymplus

 

 

Op de Beeck Jens

 

 

Hogekant 14

2260 Westerlo

Gsm : 0479/45.28.40

opdebeeckjens@gmail.com

 

 

Hoofdleerkracht RS wedstrijd +15

 

 

 

Sirjacobs Melissa

 

Oude Westmeerbeekseweg 33

2260 Westerlo

Gsm 0476/78.16.60

sirmelissa@hotmail.com

 

 

Hoofdleerkracht trampoline A-B

 

 

Stroeckx Noortje

 

 

Hooistraat 36

2235 Hulshout

Gsm: 0471/45.37.05

noortje_stroeckx@telenet.be

 

 

Hoofdleerkracht Rs beginners

/recrea vrij

 

Toelants Laura

 

 

Merelbos 27

2260 Zoerle-Parwijs

laura_toelants@hotmail.com

 

 

Hoofdleerkracht kleuters woe

 

 

Thoelen Else

 

 

Fazantstraat 17

2260 Westerlo

Gsm : 0474/01.33.89

Else_thoelen@hotmail.com

 

 

Hoofdleerkracht gymplus

 

 

Van Hemelen Lien

 

 

Mechelsestraat 9

2260 Oevel

Gsm : 0474/87.65.29

lienvanhemelen@hotmail.com

 

 

Hoofdleerkracht wedstrijdploeg toestelturnen

 

Van Otten Katrien

 

 

Gasstraat 28/3

2400 Mol

Gsm : 0476/36.28.16

katrien_vanotten@hotmail.com

 

 

Hoofdleerkracht : zumba – piloxing

 

 

Van Roie Britt

 

 

Heide 81

2230 Herselt

Gsm:0477/45.06.90

brittvanroie@hotmail.be

 

 

Hoofdleerkracht tumbl A-b wedstrijdploeg toestelturnen

 

 

Verbeek Liesbeth

 

Langblok 35

2260 Westerlo

Gsm: 0472/42.61.50

verbeekliesbeth@hotmail.com

 

 

Hoofdleerkracht acro

 

 

Verbraecken Ria

 

 

 

Langeheide 3A

3560 Lummen

Gsm : 0474/90.57.92

Tel/ 013/55.00.87

 

Danny_bollen@telenet.be

 

 

Hoofdleerkracht recreatief turnen lagere school +jongens

 

 

Verdonck Tille

 

 

Voorteinde 7

2260Tongerlo

Gsm : 0476/71.46.82

Tille_verdonck_321@hotmail.com

 

 

Hoofdleerkracht kern – tumbl B

+14 en +18

 

Vermeulen Birgit

 

 

Tongerlodorp 23

2260 Westerlo

Gsm: 0494/92.57.37

v.birgit@hotmail.com

 

 

Hoofdleerkracht trampo A-B

En trampo – tumbl C

 

Vermeulen Mariëlle

 

 

Tongerlodorp 23

2260 Westerlo

Gsm: 0499/19.74.37

Marielle.vermeulen@hotmail.com

 

 

Hoofdleerkracht kleuterturnen zat

 

 

Vissers Ans

 

 

Smallerijt 23

2260 Westerlo

Gsm: 0472/08.16.61

a-vissers@hotmail.com

 

 

Hoofd /Hulpleerkracht tumbl B

Trampo A-B

 

Welkenhuyzen Karolien

 

 

Pappotstraat 14

2260 Westerlo

Gsm: 0475/62.67.23

Karolienwelkenhuysen@hotmail.com

 

 

Hoofdleerkracht kern

 

 

Willems Liesbeth

 

 

Voorteinde 42

2260 Westerlo

Gsm 0470/60.66.78

Liesbethwillems24@hotmail.com

 

 

Hoofdleerkracht talentjes

 

 

HULPLEERKRACHTEN  

 

 

 

 

 

Deceulaer Jolijn

 

 

Lissenweg 3

2280 Grobbendonk

Gsm : 0479/25.63.36

Jolijn.deceulaer@telenet.be

 

 

Hulpleerkracht wedstrijdploeg acro

 

 

Deceulaer Nele

 

 

Gemeentestraat 32

2260 Oevel

Gsm : 0496/36.31.85

nele@sfeeer.be

 

 

Hulpleerkracht wedstrijdploeg toestelturnen

 

Engelen Mien

 

 

Merelbos 8

2260 Westerlo

Gsm : 0492/63.65.35

Mien.engelen@hotmail.com

 

 

Hulpleerkracht wedstr RS +15

 

 

Gios Michiel

 

 

 

 

 

Michiel.gios@telenet.be

 

 

Hulpleerkracht RS wedstr-15

 

 

Janssens Nell

 

 

Olenseweg 30

2260 Westerlo

Gsm : 0498/85.34.07

nelljanssens@icloud.com

 

 

Hulpleerkracht tumbl B-A

 

 

Matthijs Anouck

 

 

Kerkhofstraat 32

2260 Westerlo

Gsm : 0472/96.63.39

anouckmatthijs@hotmail.com

 

 

Hulpleerkracht trampo A-B

 

 

Peeters Evi

 

 

Lange Nieuwstraat 35

2260 Tongerlo

Gsm : 0479/34.55.27

Evi_peeters@telenet.be

 

 

Hulpleerkracht acro

 

 

Sirjacobs Olivier

 

 

Oude Westmeerbeekseweg 33

2260 Westerlo

Gsm: 0479/36.97.27

Sirolivier95@hotmaill.com

 

 

Hulpleerkracht tumbl A-B

 

 

Smets Marieke

 

 

Leemstraat 31

2260 Westerlo

Gsm: 0474/70.94.16

Marieke.smets91@gmail.com

 

 

Hulpleerkracht toetselturnen wedstrijdploeg

 

Smets Tatjana

 

 

Sleutelbloemstraat 5

2260 Olen

Gsm: 0495/79.20.28

Tatjanasmets5@gmail.com

 

 

Hulpleerkracht RS wedstr -15/skiptalentjes

 

Van Den Bulck Yasmine

 

 

Gsm : 0470/ 27.46. 28

 

 

yasminevandenbulck@hotmail.be

 

 

Hulpleerkracht RS recrea/beginners vrijdag

Skiptalentjes – wedstr-15

Vandijck Jolien

 

 

Heibergstraat 24

Hulshout

Gsm :

jolienvandijck@hotmail.com

 

 

Hulpleerkracht RS recrea/beginners woe

 

Van de Poel Talle

 

 

 

Joris Van Geelstraat 10

2260 Oevel

Gsm : 0494/03.78.90

 

tallevandepoel@hotmail.be

 

 

 

Hulpleerkracht Rs recrea/beginners woe

 

 

Vanherck Laura

 

 

Guldensporenlaan 5

2260 Westerlo

Gsm: 0477/74.70.17

Laura.vanherck@hotmail.com

 

 

Hulpleerkracht gymplus/

Trampo- tumbl C

 

Vanheusden Louise

 

Lelielaan 8

2260 Oevel

Gsm: 0483/66.62.96

louisevanheusden@icloud.com

 

 

Hulpleerkracht kleuterturnen zaterdag en wedstrijdgroep toestelturnen
Vanmeensel Kato

 

 

Goorakker 30

2260 Westerlo

Gsm:

Kato.vanmeensel@hotmail.com

 

 

Hulpleerkracht Trampo-tumbl C

En tumbl B

 

Van Vlerken Sam

 

 

Kastanjestraat 27

2260 Westerlo

Gsm 0496/03.49.98

Susy.oostvogels@telenet.be

 

 

Hulpleerkracht kern

 

 

Verhulst Bernice

 

 

Molewijk 21

2260 Westerlo

Gsm : 0479/10.35.60

Verhulst-vanhemelen@skynet.be

 

 

Hulpleerkracht trampo – tumbl C

 

 

Verstappen Lotte

 

 

Gevaertlaan 51

2260 Westerlo

Gsm : 0491/42.77.54

Verstappenlotte@outlook.be

 

 

Hulpleerkracht kleuters wo

 

 

Vissers Jo

 

 

Smallerijt 23

2260 Westerlo

Gsm : 0476/52.59.57

Jo-vissers-94@hotmail.com

 

 

Hulpleerkracht recrea turnen lagere school/jongens

 

Willems Kato

 

 

Dalialaan 11

2260 Oevel

0497/146306

katowillems@hotmail.com

 

 

Hulpleerkracht kleuters za

 

 

Willems Nathalie

 

 

 

Boeretangstraat 45

2260 Westerlo

Gsm : 0494/42.02.47

 

nathaliewillems85@hotmail.com

 

 

 

Hulpleerkracht acro